Ženské zdraví-cysty

29.01.2020

Trápí vás opakovaně cysty? Pak mi věnujte trochu vaši pozornosti.

Většina cyst na vaječníku bývá bez příznaků. Pokud se cysty projevují, pak především ty veliké. Mohou se vyskytnout bolesti v oblasti podbřišku a pánve, nepravidelné menstruační krvácení, pocit tlaku a plnosti, dlouhodobá bolest při menstruaci, nevolnost, zvracení, horečka, zvýšené ochlupení, nadměrná žízeň či ztráta hmotnosti.

Příčinou může být chronický stres, dále nadměrné užívání hormonálních preparátů, vysoký výskyt hormonů v potravě, nedostatek vitamínů a minerálů v přirozené stravě a v neposlední řadě i celkový životní styl a strava.

Vznik cyst velmi často souvisí s celkově sníženou imunitou organismu, alergiemi a chronickými záněty v těle nebo častými kandidózami.

Velikost cysty na vaječníku je různá, od malého uzlíku až po velikost pomeranče. Většina cyst se vytváří běžně, za nějakou dobu sama zaniká a nevyžaduje další léčbu. Pokud je cysta větší než 5 cm, měla by být odstraněna. Cysty na vaječníku mohou postihnout ženy v kterémkoliv věku, ale daleko nejčastěji vznikají v období po porodu.

Možné komplikace

Mezi asi největší rizika a komplikace u cyst je jejich prasknutí, které hrozí v případě, kdy člověk o cystě neví, případně ji neléčí. Pokud se cysty nachází na vaječnících, hrozí riziko problému s otěhotněním či zvýšenou potratovostí.

Léčba cyst bývá někdy hodně nepříjemná a velmi často se řeší operativním zákrokem. Jenže uskálím toho všeho je, že se cysty většinou tvoří opakovaně a vy tak můžete podstoupit několik zákroků ,kdy většinou lékař navrhne odtranění vaječníků. Bohužel je to nevratné rozhodnutí které může zase zapříčinit jiné zdravotní problémy.

Existuje jiná možnost jak si pomoci a podpořit tak své ženské zdraví? Ano existuje

Vyměnte běžně prodejné tampony a vložky z drogerie, za vložky od TianDe.

Proč vložky TianDe? Jsou to bavlněné vložky, které obsahují 38 bylinek přímo na podporu ženského zdraví.

Doporučujeme začít Nefritovou svěžestí s Aloe a pak pokračovat s vložkami Energie bylin, tuto kůru doporučujeme doplnit ještě desetidenní kůrou s vložkami Energie života.

Začněte pít ženský čaj je z bylinek, které jsou sbírány na Altaji v té nejčistší oblasti ,jsou namíchány tak aby ženu harmonizovali a mají skutečně velkou sílu.

Napište mi máme celý program na podporu ženské zdraví