Ženské zdraví-cysty

Trápí vás opakovaně cysty? Pak mi věnujte trochu vaši pozornosti.

Většina cyst na vaječníku bývá bez příznaků. Pokud se cysty projevují, pak především ty veliké. Mohou se vyskytnout bolesti v oblasti podbřišku a pánve, nepravidelné menstruační krvácení, pocit tlaku a plnosti, dlouhodobá bolest při menstruaci, nevolnost, zvracení, horečka, zvýšené ochlupení, nadměrná žízeň či ztráta hmotnosti.

Příčinou může být chronický stres, dále nadměrné užívání hormonálních preparátů, vysoký výskyt hormonů v potravě, nedostatek vitamínů a minerálů v přirozené stravě a v neposlední řadě i celkový životní styl a strava.

Vznik cyst velmi často souvisí s celkově sníženou imunitou organismu, alergiemi a chronickými záněty v těle nebo častými kandidózami.

Velikost cysty na vaječníku je různá, od malého uzlíku až po velikost pomeranče. Většina cyst se vytváří běžně, za nějakou dobu sama zaniká a nevyžaduje další léčbu. Pokud je cysta větší než 5 cm, měla by být odstraněna. Cysty na vaječníku mohou postihnout ženy v kterémkoliv věku, ale daleko nejčastěji vznikají v období po porodu.

Možné komplikace

Mezi asi největší rizika a komplikace u cyst je jejich prasknutí, které hrozí v případě, kdy člověk o cystě neví, případně ji neléčí. Pokud se cysty nachází na vaječnících, hrozí riziko problému s otěhotněním či zvýšenou potratovostí.

Léčba cyst bývá někdy hodně nepříjemná a velmi často se řeší operativním zákrokem. Jenže uskálím toho všeho je, že se cysty většinou tvoří opakovaně a vy tak můžete podstoupit několik zákroků ,kdy většinou lékař navrhne odtranění vaječníků. Bohužel je to nevratné rozhodnutí které může zase zapříčinit jiné zdravotní problémy.

Existuje jiná možnost jak si pomoci a podpořit tak své ženské zdraví? Ano existuje

Vyměnte běžně prodejné tampony a vložky z drogerie, za vložky od TianDe.

Proč vložky TianDe? Jsou to bavlněné vložky, které obsahují 38 bylinek přímo na podporu ženského zdraví.

Doporučujeme začít Nefritovou svěžestí s Aloe a pak pokračovat s vložkami Energie bylin, tuto kůru doporučujeme doplnit ještě desetidenní kůrou s vložkami Energie života.

Začněte pít ženský čaj je z bylinek, které jsou sbírány na Altaji v té nejčistší oblasti ,jsou namíchány tak aby ženu harmonizovali a mají skutečně velkou sílu.

Napište mi máme celý program na podporu ženské zdraví