Už žádný efekt masky

28.01.2020

Cushion v sobě spojuje hned několik kosmetických přípravků. Už nemusíte s sebou všude nosit kosmetickou taštičku, která praská ve švech. Je kompaktní a používá se stejně snadno jako pudr. Má dobré krycí schopnosti, dobře maskuje všechny nedokonalosti pleti. Navíc chrání vaši pleť před působením ultrafialového záření, což je na jaře obzvlášť důležité!

Používání přípravku cushion je snadné a příjemné. Dokonale se rozprostře po obličeji a vy se můžete radovat z dokonalé pleti. V této malé krabičce najdete úplně všechno, co potřebujete pro použití "v terénu" - samotný přípravek, houbičku a zrcátko. Cushion se stane vaším nepostradatelným pomocníkem a budete mít jistotu, že je váš make-up vždy v pořádku.

Saténovou, mírně vlhkou úpravu ocení všechny milovnice přirozeného make-upu, navíc zcela matný obličej se silnou vrstvou pudru už dávno není in.

DD krém, kterým je nasáklá houbička, je nové slovo v kosmetickém průmyslu. DD je zkratka, která se překládá jako Dynamic Do-All neboli "dynamický krém, který dělá vše". Název zní slibně, že? Tento přípravek kombinuje výhody všech starších sourozenců - BB a CC krémů: hydratuje, pečuje, omlazuje a maskuje. Kromě toho, díky složkám, které jsou součástí složení DD krému, účinek při jeho používání se kumuluje. Váš odraz v zrcadle se vám den za dnem bude líbit víc a víc. Zde jsou tedy hlavní směry, ve kterých působí DD krém:

- anti-age účinek - omlazuje pleť a redukuje drobné povrchové vrásky

- vyhlazuje pleť, dokonale se přizpůsobí odstínu pleti a vytvoří krásnou barvu

- hloubkově hydratuje, dodává energii a tonus.

Zaujal vás tento zázrak?Staňte se jeho majitelkou i vy 🙂