Péče o vlasy s příchodem podzimu

28.01.2020

Vlasy husté, lesklé, nejlépe dlouhé - znak zdraví a historický symbol prestiže. Právě takovou bezchybnou ´hřívou´ do pasu se pyšnila rakouská císařovna Sissi💃. Která z nás by se jí v tom alespoň částečně nechtěla vyrovnat?
Alžbětě Bavorské💃 ale její krásné vlasy nespadly do klína jen tak - byly výsledkem soustavné a kvalitní každodenní péče o ně. Tím bychom se měly, my ženy, nechat inspirovat. Zejména v tomto období, kdy jsou vlasy nejvíce náchylné k poškození.
"Z letní 🌞⛱️dovolené si často přivezeme místo zdravých a upravených vlasů nevzhlednou kštici, která postrádá lesk a energii. Nejdříve je proto nutná jejich regenerace. Musíme je řádně vyspravit. Tím je rovněž připravíme na blížící se ochlazení a případné mrazy,"❄️
alespoň jednou týdně doma pomocí různých vyživujících masek a zábalů,bychom měly dopřát vlasům intenzivní péči.A jak masky a zábaly používat??? "Aplikujeme je vždy až po šamponování, do vlasů jemně prosušených, ale ještě před nanesením kondicionéru. V této fázi jsou totiž otevřené vlasové kutikuly. Vyživující látky z masky se tak do nich mohou perfektně vstřebat. Po opláchnutí masky pak naneseme kondicionér, který vlasové kutikuly uzavře a připraví je na následnou stylingovou úpravu.
Zvýšenou péči je v tomto období potřeba věnovat i pokožce hlavy. Stává se citlivější kvůli klimatickým změnám🌞❄️, a často i z důvodu používání nešetrných šamponů a jiných vlasových přípravků. Dráždivé složky v nich obsažené mohou narušit kyselý kožní plášť, jenž kůži chrání. Ta je pak náchylnější k vysoušení a podráždění. Předejít se tomu dá správnou volbou šamponů.
V Tiande nabízíme kvalitu za příznivé ceny.