Líčení na ples

12.02.2020

I v případě slavnostního líčení platí, že méně je někdy více. Mnoho žen sází na to, že na plesy a party musí být líčení velmi výrazné. Přitom dokonalého efektu mnohdy dosáhnete naprostým opakem - jemným, skoro až nude líčením.

Připravte pleť

Pokud jste pleť dlouhodobě zanedbávala, odpoledne před událostí to můžete trochu napravit tak že si dopřejete pleťovou  masku. Chcete-li si dopřát masku, udělejte si ji i s peelingem  protože peeling vám otevře cestičku pro účinné látky ,které ji přece chcete dopřát aby jste na plese zazářily.

Peeling na obličej na bázi placenty

Cena: 197,-Kč / se zákaznickou kartičkou 128,-Kč

Tiande má spousty skvělích pleťových masek ,nicméně na tuto příležitost bych volila spíše plátýnkovou masku.

Cena :63,-Kč / se zákaznickou kartičkou 41,-Kč


Jak se jemně nalíčit?

Dokonalost jemného (nude) make-upu je v nejmenších detailech, a především v přípravě před make-upem samotným.Nebojte není to nic složitého.Důležité je před nanesením make-upu,použít ty správné pomocníky.Takže po nanesení krému,použijte krém senzaci je opravdu senzační.Krásně stáhne póry,vytváří efekt porcelánové pleti a zmatní krásně pleť.Naneste bázi pod make-up,Tiande má skvělou bázi pod make-up ve své nabídce. A po té už volíme make -up.

Cena : 210,-Kč / se zákaznickou kartikou 137,-Kč


1. Make-up

Měl by barvou co nejvíce korespondovat s tónem pleti, měl by být dobře rozetřený a zapracovaný do pleti, aby nevytvářel dojem masky. V poslední době je velkým hitem tak zvaný DD cushion.Který si můžete přibalit i sebou do kabelky a kdykoliv se upravit.

Cena : 956,-Kč / se zákaznickou kartičkou 621,-Kč


2. Obočí

Obočí musí být upravené a vytvarované. Můžete ho dokreslit tužkou nebo stínem. Dejte si záležet, aby bylo co nejvíce symetrické.


4. Rty

Pokud nemáte dobrou konturu rtů, naneste na ni make-up. Následně rty vykreslete konturovací tužkou v barvě svých rtů a dejte přes ni jen lesk.


5. Oči

Místo očních stínů můžete použít pouze gelovou linku (nebo tužku) namalovanou do řas - pomocí plochého štětečku vtlačíte linku mezi řasy a nekreslíte ji nad řasy. Výsledný efekt řasy zahustí, ale vypadá mnohem přirozeněji. Řasy zvýrazněte řasenkou Galaxy Volume 5D.


.