Čím čistit různé typy pleti

28.01.2020

Také si pokládáte otázku jak a čím si vyčistit pleť? Který přípravek je pro mě ten pravý?

Nebojte nejste v tom sama, také jsem do svých 45 let dělala spoustu chyb a opravdu tu správnou péči jsem si osvojila až teď. Ano ano.

Pleť máme buď normální což je celkem vzácné dále pak suchou, smíšenou a nebo mastnou, když víme který typ pleti máme máme vyhráno 🙂

Suchá pleť se vyznačuje tím, že nás pne, svědí, občas pálí,a tvoří se šupinky.

Mastná pleť se vyznačuje tím, že je lesklá, máte viditelné póry, akné,a zánětlivá místečka, černé tečky.

Smíšená pleť se vyznačuje viditelnými póry, černými tečkami, výskytem akné a lesklou pletí v oblasti T zóny (čelo, nos a brada).

Jak a čím čistit suchou pleť ? Na suchou pleť použijte čistící mléka, protože obsahují speciální oleje a ty pleť vyživí a pleti dodají vlhkost. V TianDe si vybere každý a já doporučuji např. Mořské řasy.

Jak čistit mastnou a smíšenou pleť ? Na mastnou a smíšenou pleť doporučuji spíše čistící gely, neobsahují oleje a vyčistí vám pleť aniž by zanechával mastný film. Skvělí je např. Oceán krásy a Zelený čaj.

Jeden typ který doporučují používat ať máte pleť suchou nebo mastnou či smíšenou, je používat houbičku Konnyak. Už po prvním použití uvidíte a ucítíte rozdíl a věřte mi , že už nic jiného nebudete chtít používat.

Celí proces čištění zakončete použítím tonika.

V TianDe jich máme několik ,určitě si vyberete a pokud zaváháte s výběrem, tak jsem tu pro vás abych vám poradila a vybrala ten pravý pro vás.

Stačí mi napsat, zavolat nebo nechat zprávu.