Botoluxe

28.01.2020

Vždy jsem si říkala,že obdivuju celebrity že si nechají dobrovolně píchat do obličeje Botox injekce.

Mám pro vás něco lepšího a vůbec to nebolí :).

O šťastném člověku se říká, že "září zevnitř". Totéž lze říci o pokožce po aplikaci gelů-elixírů - extra hydratačního se sférami Hydroceutical a revitalizačního s hydratačními vlákny z řady BOTOLUXE. Při kontaktu s pletí se sféry a vlákna začínají rozpouštět a uvolňují užitečné složky schované uvnitř.

Elixíry obsahují stříbrné a zlaté reflexní mikročástice, které přerozdělují dopadající světlo a vytváří efekt zářivé pleti. Této záře je dosaženo nejen díky lesklým částečkám. Pokožka, která vstřebala aktivní složky, je hydratovaná a zdravá, bude zářit zevnitř.

Díky svému bohatému složení jsou gely-elixíry schopny uspokojit potřeby jak zralé, tak také mladé pleti. Čím dříve s anti-age péči začnete, tím snazší bude zvládat změny související s věkem v budoucnu.

Gely mají lehkou texturu, nezatěžují pleť, okamžitě se vstřebávají, nezanechávají pocit lepkavosti a nevytváří film. Textura s nízkým obsahem tuku je skutečnou spásou pro majitelky mastné, smíšené a problematické pleti. Gely neucpávají póry, což znamená, že nezpůsobují akné. Těm, kdo má normální a suchou pleť, elixíry pomůžou nasytit pokožku vlhkostí a udržet jí na dlouhou dobu v hlubších vrstvách epidermis.

Pokud pleť ošetříte ráno, gel-elixír BOTOLUXE jí bude po celý hydratovat, vyživovat a bude fungovat jako prevence stárnutí.
Pokud ošetříte pleť před spaním, gel-elixír bude o ni celou noc pečovat, bude jí obnovovat a nasycovat užitečnými komponenty a vlhkostí. Po probuzení Vás potěší odpočatá, svěží a zářivá, mladistvá pleť.

Gely-elixíry jsou vhodné také pod make-up: za několik minut po aplikaci, po úplném vstřebání gelu, můžete klidně používat make-up, aniž byste se museli strachovat, že bude vytvářet mapy, nerovnoměrný povrch nebo se rozmaže.
Toužíte po tom aby vaše pleť opět zářila?Napište mi a dopřejte si tuto skvělou péči.