5 nejčastějších vlasových problémů v zimě

29.01.2020

Problém č. 1: Plihnutí vlasů
Snaha ochránit vlasy před chladem pokrývkou hlavy či přemíra stylingových přípravků či pečující vlasové kosmetiky mohou vést k tomu, že účes nedrží. Vlasy plihnou daleko dřív než obvykle.

Řešení:
Místo těsné čepice nebo klobouku používejte spíše kapuce nebo hedvábný šátek. Nepřilehnou k vlasům těsně, a přesto udrží tepelný komfort. Kromě toho se zaměřte na vlasovou kosmetiku pro objem vlasů, např. Dokonalé trio ALOE RICH.

Šampon Aloe vera

Šampon umožňuje naplnit vlasy životní sílou, hydratuje je, dodává velkolepý přirozený objem. Výtažek z Aloe obnovuje rovnováhu vlhkosti ve vlasech a vyživuje je od kořínků až ke konečkům. Pravidelné užívání šamponu Aloe Rich daruje vaším vlasům objem a zářivý lesk.

Cena: 204,-Kč se zákaznickou kartičkou 133,-Kč

Balzám na vlasy s Aloe vera :

Uchovává vlhkost v jemných vlasech, vyživuje a posiluje jejich strukturu, díky čemu vlasy získávají mnohem větší objem. Po použití balzámu jsou vlasy měkké, hedvábné a získávají přirozený lesk. Pro matné a tenké vlasy.

Cena: 306,-Kč /se zákaznickou kartičkou 199,-Kč

Sprej na vlasy s Aloe Objem a pružnost :Péče o vlasy a ideální účes v jednom? Díky novému stylingovému spreji na vlasy s aloe "Objem a pružnost" od TianDe je to opravdu reálné. Můžete zafixovat účes, dodat vlasům objem, zvýraznit jednotlivé prameny nebo vytvořit lokny.

Cena :298,-Kč /se zákaznickou kartičkou 194,-Kč


Problém č. 2: Cuchání vlasů
To je problém delších vlasů, že se při česání začnou cuchat a tvoří se v nich chuchvalce, případně uzlíky. To se stává při dehydrataci vlasů, které se člověk v zimě obtížně vyhne. Přímo vlasovou pokožku nedrážděte silným kartáčováním, aby se nezačala příliš mastit.

Řešení:
Přistupujte k vlasům šetrně! Na jejich rozčesávání si pořiďte vhodný kartáč typu "tangle teezer". Vlasy rozčesávejte opatrně nejprve u konců a postupujte k hlavě. Přímo vlasovou pokožku nedrážděte silným kartáčováním, aby se nezačala příliš mastit.
zacuchané vlasy (cop na spaní)
Jako prevenci doporučujeme vlasy na den svazovat, aby se nezacuchávaly třením o límce či roláky. Večer je pak rozpusťte, rozčešte a na spaní zapleťte do volného copu. Nezapomínejte používat na konci každého mytí vlasů jako poslední krok oplachovací kondicionér a opravdu dobře jej z vlasů vymyjte. Pro snadnější rozčesávání opravdu hodně zacuchaných vlasů můžete do délek stříknout bezoplachový kondicionér nebo vlasový olej ve spreji. Zkuste například
ARGANOVÝ OLEJ nebo ÚŽASNÉ REGENERAČNÍ BEZOPLACHOVÉ SÉRUM -Naše zelené rybičky.

Cena :399,-Kč /se zákaznickou kartičkou 259,-Kč

Cena: 442,Kč /se zákaznickou kartičkou 287,-Kč


Problém č. 3: Elektrizování a krepatění vlasů
Ty, kterým se vlasy vlní při sebemenší vlhkosti, si s krepatěním v zimě opravdu "užijí". Majitelky rovných vlasů zas trápí jejich elektrizování.

Řešení:
V první řadě si pořiďte pokrývku hlavy z přírodního materiálu, jako je vlna, bavlna či hedvábí. Nejde to ale vždy, takže pak je záchranou anti-frizz přípravek. Například opět RENENERAČNÍ BEZOPLACHOVÉ SÉRUM,
které pomáhá předcházet krepatění a poletování vlasů a dodává vysoký lesk. Stačí ho rozemnout v dlani, nanést na suché, upravené vlasy a lehce doupravit.

Problém č. 4: Vysoušení a lámavost vlasů
Jak už bylo řečeno výš, dehydratace vlasů způsobuje jejich zacuchávání, ale nejen to. Vinou chybějící vlhkosti uvnitř vlasu dochází k třepení a vlasy se mohou začít lámat. Působí matně a bez vitality.

Řešení:

Dodávejte organismu vláhu průběžně, a to vnitřně, pitným režimem, i zvenku, pomocí vhodné hydratační vlasové kosmetiky,která dodá vlasům hydrataci, nezatíží je, chrání je před tepelným šokem při fénování, redukuje třepení, lámání i krepatění vlasů.

Termoochranný sprej :

Vytvářejte módní styling, používejte moderní přístroje a nemějte strach o zdraví svých vlasů. Sprej ochrání vaše vlasy před poškozením a pomůže udržet jasnou barvu a pevnou strukturu.

Cena : 314,-Kč /se zákaznickou kartičkou 204,-Kč

Problém č. 5: Svědění a vypadávání vlasů
Nejen délky vlasů, ale i vlasová pokožka jsou v zimním období velmi zatěžované. Kůže na hlavě se kvůli změnám teplot dehydratuje, může začít svědit, nebo se dokonce loupat. Vznikají tak lupy, kterých je obtížné se zbavit.

Řešení:
Doplňte do stravy potraviny se zinkem, např. dýňová semínka, a také s omega-3 mastnými kyselinami (tučné mořské ryby, ořechy či semena). Vedle toho mohou pomoci třeba šampony řada BIO REHAB,MASTER HERB a vhodné doplňky stravy jako třeba CITROKALCEVIT ,PJAOLJAN.

Cena :šampon 342,-Kč /se zákaznickou kartičkou 222,-Kč

Cena :Maska 342,-Kč /se zákaznickou kartičkou 222,-Kč

Cena: sérum na podporu růstu vlasů 526,-Kč / 335,-Kč

Cena : 535,-Kč /se zákaznickou kartičkou 348,-Kč

Cena : 437,-Kč / se zákaznickou kartičkou 284,-Kč

Cena : 590,-Kč /se zákaznickou kartičkou : 384,-Kč

Pokud vás zajímá vlasová Kosmetika Tiande napište si o zákaznickou kartičku.