NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového

Endometrioza

29.02.2020

Endometrioza co se za tím slovem skrývá? Pojďme si to vysvětlit.

I v případě slavnostního líčení platí, že méně je někdy více. Mnoho žen sází na to, že na plesy a party musí být líčení velmi výrazné. Přitom dokonalého efektu mnohdy dosáhnete naprostým opakem - jemným, skoro až nude líčením.

Řada Colagen Active

Řada Collagen Active je vhodná pro všechny typy pleti po 35 roku života.Ale nikde není psáno že ji nemůžete začít používat dříve

Základem řady je kyselina hyaluronová a hydrolyzovaný kolagen, který stimuluje obnovu kolagenových vláken, zlepšuje hustotu, pružnost a turgor (odolnost,flexibilita) kůže, vytváří na ní ochranný film, který chrání před ztrátou vlhkosti. Další složkou je kofein, který aktivuje metabolické procesy v kůži, odstraňuje stagnaci a přispívá k odstranění přebytečné tekutiny v tkáni. Speciální receptura zabezpečuje efektivní očistu bez pocitu napjatosti. Produkty této řady napomáhají zlepšit barvu obličeje, snižují viditelnost pigmentů, zpevňují kontury obličeje. Tím ho projasňují a omlazují.


Základem všeho je čištění pleti : Jemně čistí pokožku od nečistot a make-upu. Udržuje přirozenou úroveň hydratace. Zlepšuje bariérové vlastnosti kůže.

Cena 219,-Kč / se zákaznickou kartičkou 142,-Kč


 Tonizace je dalším důležitým krokem toto tonikum je zároveň sérum.

Osvěžuje, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, obnovuje hydro-lipidovou rovnováhu epidermis. Pomáhá obnovit kolagenní vlákna. Zvyšuje účinnost přípravků následných fází péče a neobsahuje alkohol.

Cena : 406,Kč / se zákaznickou kartičkou 264,-Kč


Vypíná a omlazuje pokožku, obnovuje její tonus a pružnost. Tohoto efektu je dosaženo prostřednictvím obnovy kolagenových vláken dermis, intenzivní výživy a hydratace.

Cena : 318,-Kč / se zákaznickou kartičkou 207,-Kč

Oční liftingový krém je také dobrou volbou,protože vypíná pokožku kolem očí, vrací jí mládí. Odstraňuje únavu a pocit těžkých víček. Redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.

Cena : 437,-Kč /se zákaznivkou kartou 285,-Kč

Tento gel je úžasný v tom ,že se dá použít na celé tělo a je velmi oblíbený.

Cena : 326,-Kč / se zákaznickou kartičkou 212,-Kč


Tato pumpička je opravdový zázrak,nádherně vypíná nejen kontury obličeje,ale postará se o krásný krk a dekolt.

Cena : 350,-Kč / se zákaznickou kartičkou 228,-Kč

O zákaznickou kartičku si můžete napsat zde :

BLOG

stejně jako na jaře i na podzim dochází ke zvýšenému vypadávání vlasů. Jde o přirozený proces. Zatímco v létě podporuje slunce produkci hormonů podporujících růst vlasů, v závěru roku mají tendenci spíš vypadávat. Ztráta 80 až 100 vlasů denně je nicméně běžná. V zátěžových situacích může být úbytek vyšší.Kosmeceutika Tiande má nespočet úžasných...


Vlasy husté, lesklé, nejlépe dlouhé - znak zdraví a historický symbol prestiže. Právě takovou bezchybnou ´hřívou´ do pasu se pyšnila rakouská císařovna Sissi💃. Která z nás by se jí v tom alespoň částečně nechtěla vyrovnat?
Alžbětě Bavorské💃 ale její krásné vlasy nespadly do klína jen tak - byly výsledkem soustavné a kvalitní každodenní péče o ně....

Přiznejte se dámy,řešili jste někdy ,že vyměníte na podzim kosmetické přípravky za jiné než ty které používáte v létě????Né?? Já se přiznávám , že já nikdy 🙂

Cushion v sobě spojuje hned několik kosmetických přípravků. Už nemusíte s sebou všude nosit kosmetickou taštičku, která praská ve švech. Je kompaktní a používá se stejně snadno jako pudr. Má dobré krycí schopnosti, dobře maskuje všechny nedokonalosti pleti. Navíc chrání vaši pleť před působením ultrafialového záření, což je na jaře obzvlášť...

Botoluxe

28.01.2020

Vždy jsem si říkala,že obdivuju celebrity že si nechají dobrovolně píchat do obličeje Botox injekce.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.